Класификация на енергийните формули

Формулите ви имат числов индекс, който определя преди всичко силата на въздействие на енергетика. Предполагат ли „Формулите” с по-нисък числови индекс преход към използването на енергетик с по-високи резонансни характеристики? Какъв е редът на „Формулите”? Класифицират ли се енергетиците според резонансната им честота?

Класификацията на енергийните формули е построена преди всичко въз основа на числовата геометрия, свързана със седемте тела на напрежение, които имаме. Тялото ни има седем форми за генериране на енергия, които са свързани с репродуктивната, кръвоносната, костната, сухожилната, мускулната, кожната и ендокринната системи.

Всяка система има свой еквивалент и три нива на усилието (в съответствие с пространствената геометрия). Така усилието е разпределено на три нива: ниско, средно и високо.

Репродуктивната система F-500 зависи от геометрията на строеж и развитие, основана както на самото формиране на системата, така и на възпроизвеждащата сила, заложена по природа в нея.

Всяка възпроизвеждаща сила има характеристики, представящи количеството на усилията, т. е. тук числото 5 представя характеристиката на усилията. Формулата 5 е най-простата. Тя е основана на свойствата на подхранване и представя базовите условия (2-3 енергетика с определена честота).

Формулата 50 е по-сложна, тъй като е насочена към укрепване на системата. Формулата 500 е най-сложната, тъй като при нея се отчитат медицинските знания за зоните, свързани с едни или други енергетици, тяхното използване и изявяването на резонансното усилие, насочено към репродуктивната система.

Най-важната задача на формулите е да се освободим от възбуждащото действие, т. е. формулата трябва да подхранва тялото, а не да го възбужда, усилвайки тонуса на системата. Приемането на каквито и да е формули трябва да се подложи на изследване и изучаване, преди всичко обаче трябва да разбираме геометрията на тялото. Защото в действителност тук става дума за подхранване не на физическото усилие на системата, а на енергийното, което има своя собствена геометрия.

 

16 септември 2012

Изпрати на приятел


Share |
Име:
Поща:
Име на приятел:
Адрес на приятел:
Съобщение:
Въведете символите от картинката:
Въведете символите от картинката


7 0
| 334 прегледи |
Етикети:

Във вид за печат
top
Notice: Undefined index: GetCode in /home/olegcherne/public_html/common/descriptor_parser.inc.php(191) : eval()'d code on line 5