Честността и здравето

Да бъдеш честен днес е медицински въпрос, който е свързан със здравето. За съвременния човек категорията на душата не е нищо повече от някакъв обект от информационното поле. И въпреки че ние доста често използваме това понятие, то всъщност се явява един от способите за защита на състоянието на човек, в което той просто реагира на заобикалящия го свят без да има дълбочина на преживяванията. В резултат на това човек губи връзката със своята душа и практически не носи повече отговорност за своето съществуване, като се превръща в продукт, който е зависим от пространството.

Докато хората не изработят в себе си едно физическо усещане за вярата, и докато тя не се превърне в реален опит за тях, те на практика ще се намират в очакване на множествената склероза. Защото ако не работим върху събраността и съсредоточаването в мозъка си, ние автоматично започваме да работим върху раз-съсредоточаването и разхлабването на връзката между лявото и дясното полукълбо.

При едно такова състояние на мозъка понятието за честност няма никаква сила и смисъл. Това е било научно доказано от професор Димитриус Каросис, председател на Израелската асоциация на невроимунолозите, чрез едно изследване с помощта на устройство за магнитно-резонансна томография. Ученият е доказал, че ако човек не развива своето съзнание, не го включва в концентрирано натоварване и не се опира върху анализа, като на определено условие за едновременната работа на лявото и дясното полукълбо, то той не е в състояние да изразява своята душа чрез поведението си. А тя реално се явява източник за неговото преживяване и притежава своя лична природа и закони за развитие и съществуване, които на физическо ниво са свързани с черния дроб..

31 май 2010

Изпрати на приятел


Share |
Име:
Поща:
Име на приятел:
Адрес на приятел:
Съобщение:
Въведете символите от картинката:
Въведете символите от картинката


17 0
| 891 прегледи |
Етикети:

Във вид за печат
top
Notice: Undefined index: GetCode in /home/olegcherne/public_html/common/descriptor_parser.inc.php(191) : eval()'d code on line 5